![](https://i0.wp.com/saglikveiyilikhareketi.org/wp-content/uploads/2021/01/WhatsApp-Image-2021-01-15-at-21.35.38-e1611342858282.jpeg?fit=212%2C300)
İLMEK İLMEK SERİSİ/ İLETİŞİM-SÖYLEŞİ
4 aşama olarak belirlediğimiz “ İlmek İlmek İletişim “ serimize dördüncü aşamamız “ Süleyman Ragıp YAZICILAR İle Söyleşi “ konferansıyla iletişim serimizi sonlandırıyoruz.
Bu etkinliğimizde ” okuduğumuz ve değerlendirdiğimiz Süleyman Ragıp YAZICILAR’ ın yazdığı Baht Meselesi kitabını birde yazarının ağzından dinleyeceğiz. ”
(Aktif katılımın sağlanabilmesini amaçladığımız için etkinliğimizde kontenjan sınırlıdır. )