![](https://i0.wp.com/saglikveiyilikhareketi.org/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-10-at-19.09.53.jpeg?fit=450%2C640)
YARINA KADAR SABRET 6
SDÜ SİHAT olarak 19.04.2022 tarihinde ‘meslek tanıtımı ,ders çalışma, deneme taktikleri, stres yönetimi, zaman planlaması ‘ sunumlarını yapmak üzere Süleyman Demirel Fen Lisesi ve Ahmet Melih Doğan Anadolu Lisesi’ne gideceğiz.
SDÜ SİHAT olarak 19.04.2022 tarihinde ‘meslek tanıtımı ,ders çalışma, deneme taktikleri, stres yönetimi, zaman planlaması ‘ sunumlarını yapmak üzere Süleyman Demirel Fen Lisesi ve Ahmet Melih Doğan Anadolu Lisesi’ne gideceğiz.
© 2024 Sağlık ve İyilik Hareketi
Theme by Anders Noren — Up ↑